Kontakt

Jeśli posiadasz ciekawe informacje dotyczące Krzysztofa Kieślowskiego, chcesz pomóc w dalszym rozwoju serwisu, chcesz o coś zapytać lub znalazłeś błąd, nie zwlekaj tylko napisz do mnie czym prędzej.

W przypadku listów o treści „czy moglibyście mi przysłać materiały na temat XYZ, ponieważ muszę o tym napisać pracę?” pragnę odpowiedzieć od razu:

Czy wiesz dlaczego dostałeś do napisania taką pracę? Po to aby czegoś się nauczyć. Także tego, iż nic nie przychodzi samo, podane na tacy i najczęściej trzeba cierpliwie poszukać w bibliotece.

Innymi słowy: jeśli nie ma danego materiału umieszczonego na łamach serwisu, to pewnie również nie mam go przygotowanego.

A poza tym nie wiem skąd można zdobyć oraz gdzie obejrzeć filmy reżysera. Nie jestem również znawcą tematów maturalnych i nie pomogę nikomu w napisaniu wypracowania. Mam duży szacunek dla osób, które do mnie piszą. Szacunkiem darzę również upływający czas i właśnie z tego powodu napisałem te słowa.

Aby skontaktować się ze mną skorzystaj z mojego głównego formularza kontaktowego. Zaznacz w wiadomości, że chodzi o Śladami Kieślowskiego.

__
Rafał Toborek

Możliwość komentowania została zablokowana.

Bear