Zamykam forum

W dniu dzisiejszym podjąłem przyspieszoną decyzję dotyczącą zamknięcia forum. Listy, które od Państwa otrzymałem upewniły mnie w przekonaniu o braku potrzeby utrzymywania takiego miejsca przy „życiu”. Pomimo niesamowitych możliwości jakimi dysponujemy dzisiaj w dziedzinie komunikacji – wspólnej wymiany myśli, zaobserwowałem ogromny spadek poziomu wypowiedzi, a przede wszystkim jej tematyki. Z każdej strony zalewani jesteśmy masą bezwartościowych komunikatów i informacji. Mało tego, w końcu sami je produkujemy, wystarczy choćby spojrzeć na strony tak popularnych portali społecznościowych. Co z tego, że w końcu możemy mówić to co chcemy, skoro nie mamy nic wartościowego do przekazania?

Zamknięcie forum nie oznacza wcale końca serwisu, wręcz przeciwnie. Liczę, że w końcu uda mi się zmienić szatę graficzną, a także rozbudować serwis o nowe materiały. Pomysłów od groma – niestety czasu wciąż brak.

Bardzo dziękuję tej niewielkiej grupce osób, która nie pozostała obojętna na mój apel w sprawie forum. Dziękuję bardzo za wasze listy i przemyślenia. Z każdym dniem upewniam się, że gdzieś tam, po drugiej stronie ekranu znajdują się osoby, z którymi mam więcej wspólnego niż kiedykolwiek mógłbym przypuszczać.

Otagowany jako:
__
Rafał Toborek
Pozostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Zapisz się na newsletter, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach wprost na swoją skrzynkę e-mailową. Nie udostępnimy nikomu Twojego adresu.
  • Archiwum

  • Kategorie

  • Do poczytania

    otwórz wszystkie | zamknij wszystkie
  • Komentarze

  • Chmura tagów